טיולים | השכרת רכב בחו"ל | מסלולי טיולים – השכרת רכב

Posted By on ינואר 19, 2016

טיולים | השכרת רכב בחו"ל | מסלולי טיולים – השכרת רכב

השכרת רכב זה תחום לא פשוט , תחום השכרת הרכב בישראל – הוא שוק מאד תחרותי – חברות רבות נפתחו בשנים האחרונות – ויש מאבק לא קטן – על לב הצרכן הישראלי .

יש מגוון חברות הפרוסות לאורך ישראל ומאפשרות לך לבצע השכרת רכב – באזור מקום מגוריך .

השאלה לאיזו חברה להשכרת רכב תפנה – היא שאלה חשובה ! , מתוך המגוון הגדול הפרוס לעיניך – עליך לבחור חברת השכרת רכב אחת שתענה על הצרכים שלך ותהיה גם במחיר הולם .

בהסתכלות חיצונית , בכל הנוגע להשכרת רכב – קצת נראה שזה לא משנה – באיזה חברנה תבחר – אך זה לא נכון ככ . יש כמה דברים שכדאי לך לתת עליהם את הדעת כאשר אתה משכיר רכב : כמה כסף רוצה החברה להשכרת רכב – איך השירות שלהם בעת לקיחת הרכב , ואיך השירות בעת קרות תקלות , כמה רכבים יש לחברת השכרת רכב זו – מה המגוון ? האם יש אנשים שיוכלו לתת לך המלצות בנוגע לחברת השכרת רכב טובה יותר מהאחרת ? . לא בוחרים חברה להשכרת רכב – רק בגלל שיש לה מחיר משתלם .

מימד נוסף שכדאי לתת עליו את הדעת הוא – האם חברת השכרת רכב זו – שאתה שוכר ממנה רכב – האם יש לה סניפים באזורים שונים – האם תוכל לקחת בעפולה ולהחזיר בבאר שבע ?

וכן , איך מגיע הרכב , האם הרכב מטופל , ובמצב טוב ? חברה שנותנת לך רכב מלא נזקים – לא הייתי שוכר אצלה רכב  – אחרי שתקללו את סך הנתונים – תגיעו למסקנה הנכונה עבורכם – איזו חברה להשכרת רכב טובה יוצר עבורכם כעת ובמהלך ההשכרה – איפה תרגישו מרוצים יותר ?

למה בעצם אנחנו שוכרים ? בדרך כלל זה קורה כשאין לנו מכונית , ואנו נאלצים לנסוע מסיבות כאלו או אחרות מרחק עם ציוד או ילדים – כך שהדרך היותר נוחה להתנייד – תהיה השכרת רכב .

אכן מי שהולך אחר המחיר יקבל חברת השכרה  זולה יותר אך ישלם בשלל המרכיבים האחרים . בדרך כלל בחברות הגדולות – המחירים נעים סביב אותו ממוצע מחירים – רק התחרות בשירות ועוד .. בחברות הקטנות – יציעו לך מחירים זולים יותר – אך התמורה לא תמיד תהיה משתלמת – לחברה לא בטוח שיש מספיק ניסיון – בליווי ובמתן שירות יעיל – ייתכן גם שתיפול על איזה חאפר .. לכם כדאי להיזהר , כשאתה הולך לשכור תבדוק טוב לפני .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *