אולמות במרכז – המחקר המפתיע

Posted By on נובמבר 9, 2016

לקראת החתונה שלנו החלטתי לעשות סקר קצר ולראות מה המקום המומלץ להתחתן בו. מאחר ואני הייתי מצפון הארץ ורוב המשפחה והחברים שלי היו מצפון הארץ ובעלי לעתיד היה מדרום מהארץ ורוב המשפחה והחברים שלו היו מדרום הארץ ניסינו לחשוב איפה הכי כדאי להתחתן כך שיגיעו כמה שיותר אנשים. מאחר ותמיד אהבתי את התחום של סקרים ושאלות החלטתי לשלוח לכולם שאלון ולבדוק מה המקום שיהיה להם הכי נוח להגיע: אולמות בצפון, אולמות בדרום או אולמות במרכז. השאלון היה קצר מאוד וממוקד מאוד. הפצנו אותו ביום שני בבוקר ואמרנו לכל מי שקיבל אותו שיש לו שלושה ימים למלא את השאלון. תוך ארבעים ושמונה שעות קיבלנו את התשובות לידינו – ההעדפה הייתה חד משמעית: כולם רוצים אולמות במרכז. ניסיתי לחשוב למה דווקא אולמות במרכז ואז הבנתי שזוהי התחשבות של האנשים בשאר האורחים.

בני המשפחה והחברים שלנו הבינו את המצוקה שאחד מאיתנו מגיע מצפון הארץ ואילו השני מדרו הארץ ובגלל שכך הם אמרו שיהיה להם הכי נוח להגיע לאולמות במרכז – באופן זה מדובר על נקודת האמצע בין כל האורחים. יתרה מכך, ככל שביררתי יותר גיליתי שבאולמות במרכז יש הכי הרבה מבחר ואפשרויות להחליט מה מתאים ומה כדאי ולכן שמחתי שההמלצה הקולקטיבית של כל האורחים שלנו הייתה על אולמות במרכז. אחרי שדיברתי עם בעלי לעתיד החלטנו שאנחנו רוצים להתחתן באחת מהאולמות במרכז שהוא לא עמוס מאוד משום שאנחנו לא אוהבים את ההמוניות שיש בעקבות חתונות ולא מתחברים לסגנון של אולמות גדולים מדיי.

בגלל שיש מבחר גדול של אולמות במרכז אז רצינו שתהיה לנו האפשרות לבחור את האולם המדויק שאנחנו רוצים ומתחברים אליו ולא כל אולם שיש רק בגלל שאין מבחר (כמו שכנראה היה לנו אם היינו מחליטים להתחתן בצפון או בדרום). אחרי שהתלבטנו רבות בין האולמות השונים שנופלים תחת ההגדרה של אולמות לחתונה במרכז החלטנו על אולם ספציפי ומיד סגרנו בו תאריך שלא תהיינה בעיות אחר כך. מיד לאחר שסגרנו תאריך הודענו לכל האורחים בהודעה לא רשמית שזהו היום שבו נתחתן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *