מזגני אלקטרה – המזגן שלי

Posted By on נובמבר 14, 2016

כאשר ראיתי את דירת החלומות שלי הבנתי באופן הכי צורם את הפתגם אליה וקוץ בה. הדירה הייתה מושלמת – היא הייתה במיקום שרציתי בעיר, משופצת, אזור שקט ונעים ואפילו הייתה מעלית. הבעיה היחידה הייתה שלא היה בה מזגן ומי שמכיר אותי יודע שבחודשי הקיץ אני לא זזה ללא מזגן. המזגן שלי לרוב פועל עשרים וארבע שעות ביממה, ככל שאני בבית. החום והלחות הם בלתי אפשריים עבורי ולא מעניין אותי העלויות של החשמל, איכות החיים שלי מחייבת הרבה יותר ולכן אני רוצה שהמזגן יהיה דלוק כל הזמן. סיכמתי עם בעל הבית שאני אמצא מזגן שמוצא חן בעיניי ושהוא ישלם עליו ועל התקנתו. מאחר ולא היה לי שום ניסיון עם הזמנת מזגנים נכנסתי לאתר אינטרנט של לקוחות בלבד, ללא גופי פרסום של ספקים, על מנת לקרוא על מזגנים ולבדוק מה הכי מומלץ מבינהם. תוך דקות הבנתי שאין פה שום עניין של תחרות והדברים די ברורים.

מזגני אלקטרה הובילו בענק על שאר המזגנים הן באיכות והן בשירות. ככל שראיתי שהשם מזגני אלקטרה מופיע יותר עניין אותי לקרוא את חוות הדעת שפורסמו לגביהם. אנשים לא הפסיקו להלל את מזגני אלקטרה הן ברמת איכות המזגן והן ברמת השירות. קראתי ביקורת אחת שאהבתי במיוחד בה דובר על מישהו שסבל מאוד משירות גרוע של חברת מזגנים והגיע למזגני אלקטרה סקפטי ומתוסכל.

אחרי שיחה אחת עם נציג המכירות של מזגני אלקטרה תוך יומיים היה אצלו טכנאי עם המזגן החדש ואפילו השאיר לו את מספר הטלפון שלו למקרה שתהיינה איזה שהן בעיות טכניות. המזגן עבד נפלא וללא כל תקלה. אחרי מספר חודשים הייתה תקלה במזגן ואז אותו לקוח יצר קשר עם אותו טכנאי מזגנים. הטכנאי היה אדיב ונעים ואפילו זכר את ההתקנה אבל אמר שכבר לא עובד בחברת מזגני אלקטרה. עם זאת, הוא לא השיב את פני הלקוח ריק אלא הפנה אותו לחבר שלו שעדיין עובד עבור מזגני אלקטרה. הלקוח כל כך התרשם שהרגיש שהיה חייב לכתוב על כך ולספר לכולם על השירות המצוין שקיבל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *