מערוך- חובה בכל מטבח של קונדיטור חובבן או מקצועי

Posted By on פברואר 5, 2017

כיום מערוך ניתן לקנות כמו כל כלי אחר למטבח במגוון גדול ומשוכלל יותר, אם נרצה מערוך מקצועי שירדד את הבצק עבורנו בעובי שונה או אף יצור עבורנו צורות של פרח מסולסל, או אף חיתוך מסוים, מערוך ניתן לרכישה בסוגים מיוחדים שונים לשם הצגת תוצאה טובה יותר כפי שעושות מכונות הרידוד. במחיר זול ומשתלם יותר ניתן לקנות מערוך משוכלל ומתכוונן בהתאם לצרכי האפייה השונים במטבח או בבישול.

אם זה ליצור עובי שונה ובגודל מדויק בבצק או ליצור רידוד קל ואיכותי, וכן להשפיע על הבצק עצמו כך שיתפח באופן איכותי יותר ויהיה למעשה טעים יותר. כל העוסק באפייה ובבישול אם באופן מקצועי, ואם באופן חובבני יודע כי עולם האפייה שונה מאד מעולם הבישול, וכאן לרמות הדיוק ישנה השפעה מכרעת על איכות העוגות, המאפים וטעם הבצק של הספגטי או הרביולי שנכין, רמות הדיוק והמיומנויות הנדרשות בעבודה עם בצק שונות לחלוטין מעבודה על מתכונים אחרים בהן כמויות של תבלינים או הכמויות של המצרכים יכולים להיות גם על פי טביעת העין, וגם אם חרגתם מעט מן הכמויות זה לא ישפיע באופן משמעותי על הטעם או על התבשיל. אולם בתהליכי אפייה לדיוק חלק רב ביצירת איכות במאפים, והיא יכולה לשנות לחלוטין את הטעמים או ליצור הבדלים איכותיים ומשמעותיים יותר.

לכן גם העבודה עם המערוך הטוב ביותר, ישיג עבורכם את התוצאה הטובה יותר. השימושים הם מגוונים ושונים- אם זה כדי ללוש בצק בתנועות נוחות לאפיית מאפים, להכנת כל סוגי בצק השמרים, בצק עלים או עוגיות שונות, לרידוד ממושך של כמה פעמים כדי להשיג את העובי הרצוי או את הבצק רך במידה הנכונה, ועד לדעת בדיוק בכמה קמח להשתמש, חשוב תמיד למדוד את הכמויות, וכן את הטמפרטורות בכל שלב באפייה. רצוי גם לבחור במערוך לניקוי קל, כזה הניתן לשימוש גם במדיח הכלים, כיוון שבצק נדבק לכלים, הניקוי הקל יאפשר לנו נוחות מרבית וכן עבודה מהירה וקלה יותר. המערוך יהיה גם זמין לשימוש מידי בכל עת בצורה נוחה ונעימה.    

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *