מחבת פסים לצליית בשר ומזונות מוצקים נוספים

Posted By on פברואר 20, 2017

גם אתם מוצאים את עצמכם מטגנים סטייקים, המבורגרים, שניצלים, מרדדים בצקים להכנת מאכלים מיוחדים, ומתעסקים, באופן כללי, עם מזון מוצק חלק נכבד מחייכם כשהוא בטיגון?

מומלץ לכם לעבור למחבת טיגון מקצועית, ואין מקצועית יותר ממחבת כמו מחבת פסים. עם מחבת פסים אתם יכולים לא רק לטגן את כל סוגי המזון, אלא גם לשמור עליה נקייה ועמידה בהרבה יותר טוב מאשר רוב סוגי המחבתות החלקות. אלו הם היתרונות שלכם במחבת פסים.

צלייה וטיגון קלים מהרגיל

עם מחבת אתם יכולים לצלות ולטגן בשרים קשיחים, כך שהשמן ורכיבי הטיון הנוספים ייספגו בתוך הבשר בקלות, ולא בקושי ובעמל רב כמו שקורה במחבתות החלקות. הפסים במחבת הפסים מאפשרים הגעה קלה יותר של חומרי טיגון לתוך חלקי הבשר שאתם מטגנים, ובזה מתבטאת, למעשה, ההצלחה של הטיגון.

חומרי איכות לא מתכלים, ונשמרים לאורך זמן

עוד חשש מטיגון יתר הוא נזק למחבת, יצירת חלודה שלא ניתנת להסרה, מה שיוביל להשלכת המחבת והחלפתה. עם מחבת פסים זה כמעט לא יקרה. המחבת בנויה לטיגונים מסיביים, ארוכים, ממושכים ושנעשים במרווחי זמן קצרים בין אחד לשני. המחבת לא תחליד, לא תחוש לכם כמי שצברה טחב, וגם אם היא התלכלכה בטיגון, ניקיונה קל, וניתן לעשייה ידנית, ולא רק במדיח הכלים – כמעט לאחר כל סוג של טיגון שביצעתם: בשר, תפוחי אדמה, ועוד.

מחירים מיוחדים

ניתן לרכוש מחבת פסים במבצעים מיוחדים עליהם נלמד כאן כעת. ראשית כל, ניתן לרכוש אותה בסיטונות. ככה עובדים רוב המוצרים בשוק הצריכה. ברגע שרוכשים כמה מהם, ישנה הנחה, אבל זה מתבטא במינימום כמות. שנית, ניתן לקנות מחבת פסים במבצע מיוחד. דגמים מסוימים הם דגמי מבצע. מדובר בדגמים שבתקופת זמן מסוימת אנו מעוניינים לקדמם, ואז אנו מציעים אותם במחירים מיוחדים. ניתן לקנות מחבת פסים במחירים מיוחדים גם לפני חג ומועד, ובכל זמן בו הוחלט על ביצוע ההנחה, כמו למשל בתאריכי אירועי היווסדות החברה, לכבודים ייתכן כי ננקוט במתן הטבות ללקוחות שלנו.

מומלץ לכל מי שהמטבח הוא בבת עינו לקנות מחבת פסים וליהנות מטיגון ברמה אחרת ובלתי נשכחת!

אתם מוזמנים להגיב לנו לשאול שאלות או לשתף אותנו במחבת המושלמת שלכם. בנוסף יש לנו עוד כתבות מעולות באתר שלנו, תמשיכו לקרוא ולהנות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *