בלדרות בינלאומית חמישה דברים שלא ידעתם

Posted By on יוני 21, 2016

בלדרות בינלאומית היא חלק מחיינו, העולם שאנחנו מכירים היום נעשה באמצעות בלדרות בינלאומית, בין אם זה אחרי הקרמיקה שאנחנו דורכים עליהם כל יום או הסכין והמזלג שאנחנו אוכלים איתם ארוחת צהריים. אז הנה חמישה דברים שלא ידעת בלדרות בינלאומית

 

בלדרות בין לאומית נעשית בשלושב דרכים מרכזיות.

 

1 דרך הים – אניות מסע עושות את דרכן ממדינה למדינה דרך האוקיינוס וסוחבות עליהן מעשרות ועד אלפי טונות של מסע, מכוניות, בתים שלמים, ואפילו מפעלים, עושים את דרכם מארץ הייצור עד ארץ הייעד.

 

  1. דרך היבשה – כל חבילה באשר היא כנראה עושה את דרכה דרך היבשה בין אם זה על משאית שסוחבת אותה אל נמל בתעופה או הנמל הימי או מהמנל ואל מרכז הבלדרות ועד לבית הלקוח לבין אם זה רכבת שעוברת בין ארצות ומעבירה מסעות כבדים.

 

  1. דרך האוויר – חבילות רבות עושות את דרכן דרך האוויר, בדרך כלל דחופות יותר. אל שלא תטעו את עצמכם, גם דרך האוויר ישנן חבילות כבודות מאוד ויש מטוסי מסע הבנויים במיוחד בשביל זה.

 

חברות בלדרות בינלאומית עומדות במרכז הסחר הבינלאומי

בעולמינו המודרני קיים שיתוף פעולה בין ארצות וגם בין אינדיבידואלים מארצות שונות, אם זה שיתוף פעולה בין ממשלות או בין עסקים פרטיים. העברה של סחורות בין מדינות תמיד היה חשוב בתחום אך קיום הכלכלה העולמית והשיתוף פעולה הכולל שמאפשר לעולמינו לנוע ולהתקייים כמו שאנחנו מכירים אותו תלוי כולו ביכולות השילוח הבין יבשתי. גם אם נוציא את השיתוף בין ארצות וחומרי גלם בין עסקים אז נשאר עם תחום הקניות ברשת שצבר תאוצה בעשור האחרון והיום הוא חלק מרכזי ובלתי נפרד מחיינו והוא לא היה יכול להתקיים ללא חברות בלדרות בינלאומית.

 

שיתוף פעולה בין מכ"ס לבין חברות הבלדרות

כיום, ישנו שיתוף פעולה מלא בין ארגוני המכ"ס בארצות שונות לבין חברות הבלדרות הבינלאומית. הדבר מאפשר לשני הגורמים לעבוד ביעילות בירבית וגם לקיצור בזמני המשלוח. כשאר חבילה עוזבת מדינה מסויימת עוד במטוס טפסי השחרור מהמכ"ס מועברים לארגון והחבילה עצמה יכולה להשתחרר ממכ"ס עוד לפני שהיא נחתה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *