אמקס הופעות -להנות מהחיים

Posted By on יוני 30, 2016

מאז ומתמיד אהבתי את החיים הטובים. להנות מהחיים ולחיות כל רגע ולא לעבור לידם.

כדי להנות מהחיים אני נוהגת לעשות דברים שעושים לי טוב כמו למשל ללכת להופעות.

הופעות מוסיקאליות, הצגות , סטנד אפ כל מופע שהוא שיכול לרומם את הנפש ולגרום לי הנאה, בא מבחינתי בחשבון. ולכן אני כל כך אוהבת את אמקס הופעות.

בזכות כרטיס האשראי של אנריקן אקספרס אני זוכה להטבות רבות, אבל אחת ההטבות החשובה ביותר עבורי היא אמקס הופעות.

אין שבוע שאני לא מיישמת את המנהג שפיתחתי לעצמי ופותחת את אתר אמקס הופעות בכדי לבדוק אילו הופעות חדשות צפםויות בקרוב.

ברגע שאני מוצאת מופע שמתאים לי אני כבר מזמינה כרטיסים ומשריינת לי מקום ביומן.

החודש למשל, נהנתי מהמןופע של מוקי וממופע המחול של אנסמבל בת שבע.

לעתים אני מנסה הופעות שמתפרסמות באמקס הופעות גם אם אני לא מכירה את היוצר או לא התוועדתי ליצירותיו, כי אני יודעת שהמופעים שנבחרים באמקס הופעות הם הדובדבן שבקצפת.

הבחירות באמקס הופעות קולעות תמיד לטעמי והם מביאים אך ורק את המופעים מהשורה הראשונה, כך שלעולם לא אתכזב, ולכן אני נוהגת גם לנסות דברים חדשים ולהרחיב את אופקיי.

גם בן הזוג שלי כבר הורגל לחיים הטובים האלה, כך שלפחות פעמיים בחודש ולעתים אפילחו יותר אנחנו הולכים יחד לאחד מהמופעים המופלאים של אמקס הופעות.

הנה מגיע הקיץ, ואתו אמקס הופעות כבר פירסמה את כל מופעי הקיץ הנהדרים. מזל שאני כל כך זריזה ובודקת בכל פעם את המופעים החדשים כי למופע של עברי לידר כמעט ולא נותרו כרטיסים.

כך גם למופע של משה פרץ ועומר אדם. למזלי הצלחתי לתפוס בזמן את הכרטיסים הטובים שנותרו ולרכוש לי ולבן זוגי כרטיסים להופעות הללו במחירים אטרקטיבים כחלק מההטבות של אמריקן אקספרס.

לפעמים אני חושבת שאני לא יודעת מה הייתי עושה ללא הכרטיס פלאים של אמריקן אקספרס שמאםשר לי לקנות כרטיסים של אמקס הופעות. המופעים המרהיבים הללו מעשירים את שגרת חיי וגורמים לי להרגיש נפלא וממש על גג העולם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *