קפסולות לקפה- איך נחסוך ונשמור על הטעם בדיוק אותו הדבר? מדריך

Posted By on אוגוסט 2, 2016

קפסולות לקפה הם אחד הדברים הכי טובים שקרו למין האנושי במאה שנים האחרונות. קפסולות לקפה שהופכות לאספרסו מהוות את הבסיס לרוב המוחלט של סוגי הקפה שאנחנו שותים בבתי הקפה ובלעדיהם היינו נשארים עם קפה שחור ונס קפה.

ראשית, איך זה עובד?
לאחר טחינתם של פולי הקפה, מכניסים אותם לתוך קפסולה בשילוב של שמנים ארומטיים, הקפסולות לקפה מגיעות לבית הקפה ולאחר מכן למכונה, תפקיד המכונה הוא להכניס מים בצורת דחיסה לתוך קפסולת הקפה בלחץ אדיר, דבר שנכנס לתוך אבקת הקפה ומוציאה ממנה כל טיפת טעם וקפאין שיש בה, בסופו של התהליך ישארו מים עם כל הטעמים והשמנים שהיו בתוך הקפסולה.

קפסולות לקפה הם הבסיס לרוב סוגי הקפה שמוכרים לנו, ישנם המון סוגים של קפסולות לקפה והטעמים משתנים מחברה לחברה, בדרך כלל לכל חברה יהיו את הטעמים שהיא מציעה והיא תחלק את הקפסולות לסוגים שונים על פי טעמים, המון חברות משווקות את הקפסולות בהצעה שאומרת, אנחנו נתן לך את המכונת קפה, אתה תקנה מאיתנו את הקפסולות במשך שנה. כך הם מבטיחים את התרגלות הלקוח בטעם של הקפסולות לקפה שלהם ורוב הלקוחות ממשיכים לרכוש את הקפסולות גם לאחר שנה.

חברת הקפסולות לקפה המובילה בישראל היא נספרסו אשר שולטת בשוק ללא עוררין, בעבר הייתה בעלות בלעדיות אך לפני כמה שנים נפתח השוק לתחרות. אך על פי שהיא מוכרת קפסולות במחיר גבוהה יותר מהמתחרות רוב הצרכנים הישראלים ממשיכים לרכוש את המוצר שלה ולא של החברות הזולות יותר. אחת מהסיבות היא העובדה שציינו אותה גם למעלה והיא שכאשר אדם מתרגל לטעם מסוים הוא ככך הנראה ידבוק באותו הטעם ובגלל שנספרסו היא החברה היחידה שהייתה משווקת קפסולות לקפה במשך זמן רב אנשים רבים התרגלו לטעם שלה. כמו כן גם מכונות הקפה שיש בבעלות רוב הישראלים היא של נספרסו ולא כל הקפסולות מתאימות למכונות שלה. בנוסף היא חברה ותיקה בתחום עם מוצרים באמת איכותיים ומערך פרסום רחב וקשה לחברות מתחרות להתמודד מולה.

קפסולות קפה הם חלק בלתי נפרד מחיינו וכדי לחסוך בקפסולות בצורה שתשמור על הטעם היא פשוט להשתמש בפחות קפסולות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *