מועדון לייף סטייל

Posted By on אוקטובר 19, 2016

בואו להצטרף למועדון שייתן לכם מבצעים והנחות ברוב רשתות השיווק המוכרות והידועות, מבצעים על סרטי קולנוע ועוד שלל הטבות בכל תחומי הצרכנות! יש מועדון לקוחות ויש מועדון לייף סטייל! כאשר אתם נמנים עם מועדון זה, אתם זכאים לכל כך הרבה סוגי שירותים, שלא תצטרכו בכלל להאמת למצוא אותם: הם יחכו לכם מרגע הרישום למועדון.

מדי חודש יישלח אליכם הביתה עלון עם מבצעים והנחות עדכניות

בתיבת הדואר יחכה לכם מדי חודש עלון שהוא מעין מיני קטלוג המפרט היכן ניתן לקבל הנחות במסגרת מועדון לייף סטייל: החל מקניות קטנות בסופר פארם ועד קניית כרטיס לסרט קולנוע, לייף סטייל מספק את כל הצרכים שלכם, והוכח כי יוקר המחייה זול משמעותית למי שמחזיק בלייף סטייל. אם גם אתם רוצים לתת לחיים שלכם טעם אחר, מועדון לייף סטייל הוא בדיוק מה שאתם צריכים כדי להיות מאושרים ברמת ולגלות שחסכתם כסף מבלי לחסוך בבילויים ובקניות שאתם עורכים מדי חודש בחודשו.

לחסוך בלי לקצץ ברמת החיים

למעשה, מי שחבר בלייף סטייל לא צריך אימון אישי, קאוצ'ינג ולימוד כלכלת בית נכונה. סכומי הכסף שהמאמנים הללו יחסכו לכם הם בדיוק סכומי הכסף שהמועדון יחסוך בשבילכם. נסו לברר, למשל, כמה עולה סרט קולנוע בתעריף רגיל, וכמה הוא עולה עם לייף סטייל. נסו לברר כמה עולות נעליים חדשות לילד לפני הלייף סטייל וכמה הן עולות אחריו. זה החיסכון, וזו רק ההתחלה!

יציקת משמעות חדשה לחיים שלכם

במקום לרדוף אחרי מוצרים שעולים הרבה, תרדפו אחרי אותם מוצרים אך הפעם הם עולים פחות, הרבה פחות! מועדון לייף סטייל מעניק ללקוחותיו כל מה שהם צריכים תמורת מחיר לא גבוה הודות למבצעים וההנחות שמתפרסמות מדי חודש בחודשו ונשלחות לתיבת הדואר של הלקוח! כאשר אתם מחזיקים בכרטיס של לייף סטייל אתם למעשה על שביל הזהב לקראת הישארות ברמת החיים הנוכחית שלכםף אך בתעריפים הכי מחמיאים שישנם! עם כרטיס של לייף סטייל החיים פשוט נראים אחרת, מרגישים אחרת ומתנהלים ביתר קלות, ובמאמץ מופחת מן הרגיל!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *