כרטיסי אשראי- התחליף האידיאלי למזומן

Posted By on אוקטובר 26, 2016

כרטיסי אשראי הם חלק בלתי נפרד מתרבות המסחר והקניות של העשורים האחרונים. אם בעבר היה התשלום במזומן סוג התשלום היחידי הקיים כיום לא ניתן לתאר את עולם הקניות ללא שימוש של כרטיסי אשראי. כרטיסי אשראי בטוחים יותר לשימוש ומקלים על הצורך להסתובב עם מזומנים העלולים להעלם. בנוסף מגוון של שירותים והטבות מתאפשרים באמצעות כרטיסי אשראי בלבד כולל השימוש המידי במזומנים או במשיכת מזומנים מכספומטים המאפשרים שימוש בהם באמצעות כרטיסי אשראי בלבד. כרטיסי אשראי מגיעים במגוון שונה בהתאם לדרישות הלקוח ולמצב חשבון הבנק שלו. ניתן אף להזמין מספר כרטיסי אשראי המאפשרים גם קבלת אשראי גדול יותר או קבלת מגוון של הלוואות. מסלולים שונים ומגוונים קיימים בתחום כרטיסי אשראי החל מכרטיס אשראי נטען לילדים ונוער ללא עמלות ועד לכרטיס אשראי שחור המיועד לאלפיון העליון וכולל עמלות חודשיות גבוהות.

מגוון רחב של אפשרויות ומסלולים כלולים בנושא כרטיסי אשראי- רצוי להתייעץ עם בנקאים ולקבל יעוץ מקצועי לגבי בחירת סוג כרטיסי אשראי שיותאם בדיוק הרב יותר למצב חשבון העובר ושב וכן למגוון ההטבות שניתן לקבל עם כרטיסי אשראי. למשל באמצעות כרטיס אשראי מסוים ניתן לשלם חשבונות חשמל, הוצאות שוטפות שונות או את המנוי לכבלים ולקבל תמורת זאת החזר כתלושי שי לקניות במגוון של חנויות, יש לזכור בנוסף כי קניות רבות פירושן הטבות רבות יותר – כרטיסי אשראי צוברים כיום נקודות או הטבות בקניות השונות ואף אפשרויות לקבל כרטיסי טיסה בחינם.  באמצעות דיוור ישיר עד לבית ניתן לקבל גם את קטלוג ההטבות באמצעות קניות עם כרטיסי אשראי וכן הטבות קבועות לדוגמא הטבת 1+1 ברכישת כרטיסים לצפייה בסרטי קולנוע.

מגוון רחב של סוגי כרטיסי אשראי שונים מאפשר לכל לקוח הטבות שונות החל מהנחות ברשתות ועד להזמנת חופשות בארץ או בחו"ל, הזמנת טיסות, רכישת כרטיסים להופעות חיות או למופעי בידור שונים ועד לשימוש של כרטיסי אשראי במלונות, בקניות בחו"ל או ברכישת מט"ח. בנוסף כרטיסי אשראי מעניקים הטבות וקופונים יומיומיים לבילויים במסעדות, בגופי תרבות ושלל הטבות נוספות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *