הזמנת מלון בטבריה – שלב אחרי שלב

Posted By on נובמבר 1, 2016

כאשר התחלתי לעבוד כמזכירה עבור הבוס שלי, הייתי חיילת משוחררת ולא ידעתי לעשות דברים רבים. אחד האתגרים הראשונים שהבוס שלי העמיד בפניי היה הזמנת מלון בטבריה. הוא רצה לבלות שבוע בטבריה עם משפחתו והטיל עליי את המשימה של איתור מלון מתאים והזמנת מלון בטבריה. מאחר ולא ידעתי איך לעשות זאת ראשית רציתי לדעת באיזה מלון הוא מעוניין מבחינת תקציב, מיקום ואפילו סגנון. מאחר ולא ידעתי איך לתפעל הזמנת מלון בטבריה, ערכתי רשימה מסודרת של כל המלונות אשר עונים להגדרות שהבוס שלי דרש וכתבתי מלון אחר מלון מבחינת היתרונות, החסרונות והערות נוספות. אחרי שסיימתי את הרשימה המדוקדקת של כל המלונות פניתי לבוס שלי ושאלתי אותו אלו מהמלונות המפורטים ברשימה הם המלונות שהוא רוצה להגיע אליהם לסוף שבוע המשפחתי.

הוא הביט ברשימה בעיון והיה מאוד מרוצה ואז נתן לי שמות של שלושה מלונות מתוך העשרה שהיו מפורטים בה ואמר שאחד מהם יענה לצורך של הזמנת מלון בטבריה. מאחר ולא ידעתי איך לבצע הזמנת מלון בטבריה ולא רציתי להטריד אותו החלטתי לצלצל לכל מלון ופשוט לשחק כאילו אני יודעת איך מבצעים הזמנת מלון בטבריה ולקוות לטוב. צלצלתי למלון הראשון. פקידת הקבלה הייתה מאוד נחמדה אליי אבל כאשר אמרתי שאני רוצה להזמין מלון למשפחה לתאריכים המסוימים שרציתי היא הייתה מאוד אדיבה ואמרה שלצערה כל החדרים במלון מוזמנים ואין לה אפשרות לקבל הזמנה נוספת.

כאשר צלצלתי למלון השני, פקידת הקבלה אמרה שאפשר לבצע הזמנה אבל היא צריכה פיקדון מראש של חלק מהסכום ואמרתי לה שאני לא חושבת שזה מקובל ושכאשר אני נותנת לה את כרטיס האשראי זה מספיק. כאשר צלצלתי למלון השלישי ידעתי שהגעתי למנוחה ולנחלה. פקידת הקבלה הייתה מאוד אדיבה כלפיי. היה חדר שהתאים בדיוק לכמות הנפשות במשפחה של הבוס שלי והיה חדר פנוי לתאריכים שבהם רציתי לבצע את ההזמנה והשיחה הייתה קולחת וזריזה. תוך דקות ביצעתי את ההזמנה, קיבלתי אישור בדואר האלקטרוני ומיד העברתי לבוס שלי לאישורו. מאוד שמחתי שכך הסתדר כל העניין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *